WHD.Local Etkinliğine Katılıyoruz!!!

WorldHostingDays tarafından her yıl düzenlenen WHD.local İstanbul etkinliğinde bu yıl çiçeği burnunda bir bilişim firması olarak bizde yerimizi almaya karar verdik.

Son projelerimizden olan Butik Hosting hizmeti kapsamında sektördeki tecrübelerimizi pekiştirmek ve güncel pazarı takip edebilmek amacıyla katılacağımız bu etkinlikte konu başlıkları da oldukça dikkat çekici.

– Do you want a Mobile with that?

– Don’t lose customers to public cloud providers

– Bringing Offline Communities Online

– Simplifying server memory and SSD storage

– Email Security 2.0. Integration and Automation

– DDoS mitigation – Effective strategy for Hosters

– Hosting companies are dying. Is yours next?

– Global Trends in SSL Protection and Future Challenges

23 Ekim 2014 saat 09:30 da başlayacak etkinlikte bizim için en çok dikkat çekici olan başlık “Hosting companies are dying. Is yours next?” (Hosting firmaları ölüyor, sıradaki sizinki mi?)

Peki neden bu başlık bizim için önemli ? Layer Sistem olarak her zaman öncelikli ilkemiz uzman olduğumuz konuda butik hizmetler verebilmek. Bu ilkemizden yola çıkarak sektördeki tecrübemizi yalnızca Butik Cloud üzerinde yoğunlaştırmaktan ziyade Butik Hosting hizmetine de yönelmeyi  hedefliyoruz.

Nedir Butik Hosting? Standart Hosting hizmetlerinden ne farkı vardır?

Butik Hosting hizmeti kiralık sunucu kalitesinde web sitesi barındırma çözümleri sunmaktır bizim değerlendirmemize göre; kiralık sunucu ile yönetim, güncelleme, kaynak kullanımı, yapılandırma gibi uygulamalar ile ilgilenmek istemeyen ancak aynı kalitede hosting hizmeti almak isteyen kullanıcıları bu anlamda hedeflemekteyiz. Bu hizmet kapsamında müşterilerimiz hizmetlerinin yönetimlerini standart bir hosting yönetimi şeklinde yaparken aldıkları hizmet kalitesi ise bir kiralık/cloud sunucu hizmeti bazında olacaktır.

Projemizde en önemli özelliğimiz ise butik bir hizmet olacağından hazır bir sistem kullanmayacak olmamız. Yani web sitesinden tutunda kullanılacak kontrol panellerine sistem üzerinde çalışacak özel servis uygulamalarına kadar herşey tamamen Layer Sistem kalitesiyle kendi yazılım ekibimizin bir eseri olacak.

Projemiz şuanda yazılım ve sistem uzmanlarımızın ortak çalışmasıyla yazılım sürecinde devam ediyor. Tabi ki bizler sosyal medya ve pazarlama ekipleri olarak pazarı araştırmak, son kullanıcı beklentilerini , hedef kitlemizi daha iyi belirleyebilmek adına çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bu amaçla da 23 Ekim’de düzenlenecek bu etkinlik bizler için pazarın nabzını ölçmek bazında önemli olacak.

Halihazırda standart hosting firmalarının piyasada kalitelerini koruma yolunda ilerledikleri bu süreçte biz daha çok geliştirme ve özel hizmet isteyen kullanıcılara yönelik bir sistem ile pazara girişi hedeflemekteyiz.

 

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir