Depolama / Layer BACKUP

Layer Sistem Ltd olarak sizleri yeni teknolojilerle buluşturmaktan gururluyuz.

Veeam Backup & Replication v8 ile yayınlanan Cloud Connect ile artık veri yedeklemelerini bulut platformuna taşıyabileceksiniz. Siz de hızlı, güvenli, düşük maliyetli yedekleme ve felaket kurtarma işlemleriniz için Veeam güvencesinde Layer Sistem kalitesiyle tanışın. Veeam® Cloud Connect size yedekleme ve geri yüklemede cloud ortamında tam uyumlu, hızlı ve güvenli hizmeti sunuyor.

Daha fazlası için web sitemizi ziyaret edin. www.layerbackup.com

Kolay Kurulum & Kontrol

Yalnızca bir tıklamayla tüm yedeklerinizi cloud ortamında farklı bir lokasyona gönderin. Tüm yedeklerinize Veeam Backup konsolu üzerinden kaynak kullanımınızı kontrol edebilirsiniz.

Modern & Güvenli Yedekleme Mimarisi

Veeam Cloud Yedekleme ile pek çok yedekleme mimarisine tek bir ürünle sahip olun. Verilerinizin aktarımı sırasında kullanılan SSL sayesinde özel bir VPN bağlantısına gereksiniminiz olmaz.

Nesne Tabanlı Kontrol

Virtual sunuculara, tüm disklere, her bir dosyaya kolayca ulaşarak yedekleyin ve geri yükleyin. Yedekleme sürecinizi kontrol ederek internet bağlantınızın yavaşlamamasını sağlayın.

Felaket Kurtarma

Herhangi bir felaket durumunda Virtual sunucularınızı, Virtual sunucu dosyalarınızı ve tüm dosyalarınızı Layer Sistem’in cloud servisi üzerinden birkaç tıkla geri yükleyin.

Otomatik Zamanlama

Kolayca yedekleme takviminizi düzenleyin ve Veeam sizin için yedeklerinizi alsın.

Sistem Gereksinim İncelemesi

Layer Sistem güvencesi ve desteğiyle sistem gereksinimlerinizi kolay ve hızlı öğrenin.Müşterilerimiz

Cloud, Server bakım ve diğer alanlarda bizi tercih eden müşterilerimiz.