Sistem Yönetimi

Layer Sistem Ltd olarak webe dayalı veya local sistem altyapısının ilk hazırlanma sürecinin önemi kadar sistemin yönetiminin de son derece önemli olduğunu, oluşabilecek en küçük aksaklıkta ciddi kayıplar verilebileceğinin farkındayız.

Günümüz bilişim sektöründe ise anlık çözümsüzlüklerin bir kuruluşa getirebileceği maddi ve manevi zorlukların bilincinde; boyutlarını minimize etmek için sizlere sistem yönetimi hizmetimizi sunuyoruz.

10 yılı aşkın sektör tecürbemiz ile sizlere mevcut yapınızdan daha düşük maliyetlerle daha yüksek performans sağlamanız için Layer Sistem Ltd Sistem Yönetimi hizmetimizi sunuyoruz.

Sistem yönetim hizmetimizi size iki farklı alternatif çözüm ile sağlayabilmekteyiz.

Mevcut Sistem Yönetimi

Mevcut sistem altaypınızda herhangi bir değişiklik sağlamadan oluşabilecek sorunlarınızda gerek birebir müdahale, gerekse local veya verimerkezi tabanlı müdahale ile kısa sürede sorunu çözüme kavuşturuyoruz.

Yeni Sistem Tasarımı

Mevcut sistem altyapınızı detaylı şekilde analiz ediyor, yeniden projelendiriyor, yeni bir sistem altyapısına geçişinizi tamamlayarak, bu yepyeni ve yüksek performanslı sisteminizin yönetimini sağlıyoruz.Müşterilerimiz

Cloud, Server bakım ve diğer alanlarda bizi tercih eden müşterilerimiz.